Rodon FM

Πρόγραμμα

Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
00:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον
00:00 – 01:00
The Voice Of Cassandre
00:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον
00:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον
06:00 – 08:00
Balearic Panorama By DJ Nova
01:00 – 02:00
Γυμνή Νύχτα
05:00 – 09:00
Kαλημέρα με Ρόδον
05:00 – 09:00
Kαλημέρα με Ρόδον
08:00 – 12:00
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)
02:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον
09:00 – 12:00
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)
09:00 – 12:00
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)
09:00 – 12:00
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)
05:00 – 09:00
Kαλημέρα με Ρόδον
12:00 – 17:00
Μεσημέρι στο Ρόδον
12:00 – 16:00
Μεσημέρι στο Ρόδον
12:00 – 18:00
Μεσημέρι στο Ρόδον
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)
17:00 – 19:00
DJ Nova
(Nova Planet Radio Show)
16:00 – 18:00
Απογευματινό Ρόδον
18:00 – 20:00
Apostolos G.
(Persona Grata)
12:00 – 16:00
Μεσημέρι στο Ρόδον
19:00 – 20:00
Απογευματινό Ρόδον
18:00 – 20:00
Γιώργος Βακούφης
20:00 – 22:00
Κυριάκος Σκορδάς
(Μουσικό Μακροβούτι)
16:00 – 18:00
Απογευματινό Ρόδον
20:00 – 22:00
Μιχάλης Εμμανουηλίδης
(Club Rodon)
20:00 – 21:00
Νίκος Θεοχάρης
(Bella Casa)
 22:00 – 00:00
Δημήτρης Ζηλιαχώβαλης
18:00 – 20:00
Γιώργος Βακούφης
22:00 – 23:00
Βραδινό Ρόδον
21:00 – 22:00
Βραδινό Ρόδον
20:00 – 21:00
Νίκος Θεοχάρης
(Bella Casa)
23:00 – 00:00
Ares Buras
(Areselects)
22:00 – 00:00
Takis Jah Roots
(Εκτός Ζώνης)
21:00 – 22:00
Μιχάλης Εμμανουηλίδης
(Club Rodon)
22:00 – 00:00
Γιώργος Βάκαλος

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

00:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον

00:00 – 05:00
Η νύχτα θέλει Ρόδον

00:00 – 02:00
The Brothers Show

05:00 – 09:00
Kαλημέρα με Ρόδον

05:00 – 12:00
Kαλημέρα με Ρόδον

02:00 – 05:00
Σαββατόβραδο στο Ρόδον

09:00 – 12:00
Άννα Αλευρά, Κωνσταντίνα Τζώγα, Jack Balletas
(Πρωινό Ρόδον)

10:00 – 12:00
Jack Balletas (Serrealismos)

05:00 – 10:00
Κυριακή πρωί στο Ρόδον

12:00 – 16:00
Μεσημέρι στο Ρόδον

12:00 – 17:00
Μεσημέρι στο Ρόδον

10:00 – 12:00
Jack Balletas (Serrealismos)

16:00 – 18:00
Απογευματινό Ρόδον

17:00 – 20:00
Απογευματινό Ρόδον

12:00 – 17:00
Μεσημέρι στο Ρόδον

18:00 – 20:00
Γιώργος Βακούφης

20:00 – 22:00
Beta Boy
(The Freaks Radio Show)

17:00 – 20:00
Απογευματινό Ρόδον

20:00 – 21:00
Νίκος Θεοχάρης
(Bella Casa)

22:00 – 00:00
Leon Sega
(Dualism)

21:00 – 23:00
Τάσος Χατζηνικολάου
(Jazzworks)

21:00 – 23:00
Πάνος Ράμμος

23:00 – 00:00
Βραδινό Ρόδον

23:00 – 00:00
Βραδινό Ρόδον